Paweł Zalewski Blog Każde marzenia dane jest nam wraz z siłą do jego spełnienia!

29sty/102

2010 – plany podróżnicze

Po powrocie z Tajlandii i Kambodży, po wyprawie życia, przychodzą mi pomysły na 2010 rok. Obecny okres jest dla mnie jednak inny niż poprzednie lata. Przede wszystkim zmiany w pracy, ale również prywatnie - podróżuję z Anią przez bezkresy świata.

W 2010 obstawiamy głównie Polskę i bliskie nam kraje: Czechy, Słowację i Rumunię. Nie powinno zabraknąć jak co roku Ukrainy. Może wyprawa szlakiem: Węgry, Rumunia, Mołdawia, Ukraina? To tylko plany.

Z pewnych wyjazdów to na pewno wprawa pod tytułem "Podlaskie Smaki" - przez tydzień rowerem po atrakcjach Podlasia z smakowaniem natury, zabytków i regionalnego, zdrowego jadła z dobrą zabawą. Wkrótce przedstawię na blogu zarys wyjazdu. Planowana grupa to około 10-15 osób.

Myślę też o wyjeździe w Bieszczady, nigdy nie byłem, a tyle mówi się o dziewiczości tego regionu. Muszę sprawdzić to osobiście z Anią, która też w tej części kraju nie była.

A może na ten rok, może na przyszły wyjazd w kierunku: Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan i Uzbekistan? Dawne sowieckie republiki? To mój obecny cel - dużo czytam o tym regionie i pilnie uczę się J. rosyjskiego. Mam też propozycje poprowadzenia grupy znajomych po Wietnamie, Chinach lub Brazylia, czy też Peru.

Wielkie plany to moja specjalizacja, największe marzenia to jest to co zawsze realizuję, więc do przodu przygodo!

Zakres tematyczny: Nowości Dodaj komentarz
Komentarze (2) Trackbacks (0)
  1. Wietnam, Chiny Brazylia… zapisz mnie jako pierwszego na liste ;)

  2. Czekam na wypad po Podlasiu ;)


Dodaj komentarz


Brak trackbacków.